| iron2man a întrebat:

Credeti ca as putea s-o prezint pe prietena mea parintilor deValentine's Day sau e deplasat momentul? Suntem impreuna de 5 luni.

Răspuns Câştigător
| Chαяtreux a răspuns:

Pai depinde, eu zic mai intai sa iti anunti parintii, sa le arati poze, sa ii pregatesti in asa fel in cat sa iasa totul bine big grin

7 răspunsuri:
| RegalusDekaron a răspuns:

E ca orice alt moment din punctul meu de vedere, dar daca stii ca parintii ar putea sa faca o faza urata mai bine nu alege chiar ziua aia

| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca e potrivit sa prezinti parintilor fata pe care o iubesti in orice zi doresti.Ei tin si la tine si-si dau seama ca in viata ta e firesc sa existe o fata, se vor bucura, normal.Anunta-i insa inainte, mai ales pe mama...mamele stiu cum sa conduca "ostilitatile" in casa ca sa iasa totul bine.Bafta!

| Vix999 a răspuns:

Mie mi se pare deplasat.

| allison20 a răspuns:

Da, ai putea. valentine's day e o sarbatoare frumoasa, a iubirii si mi de aceea mi se pare o ocazie minunata pentru asta.

| Smileygirl23 a răspuns:

Valentine's Day ar trebui sa il petreceti voi doi, impreuna. Poti sa o prezinti parintilor in oricare alta zi.

| Octa00 a răspuns:

Daca crezi ca este persoana cu care vrei sa fi tot restul vietii, si tii la ea si vice versa, poti. Daca o prezinti si mai tarziu va despartiti, nu cred ca e bine.Trebuie sa stii ce vrei.

| AndreeaAnelore a răspuns:

Pai, ar trebui sa alegi si tu o zi... normala. Adica ar putea sa reactioneze... nu tocmai placut, gen,, El vine chiar in ziua de Valentinea Day cu prietena de mana?! "