| kitty_7827 a întrebat:

Cum as putea sa-mi conving parintii sa ma lase de Sfanta Marie pana la 00:00 cu prietenii la concert? As fii singura care nu merge si imi doresc foarte mult sa merg! Va roog ma puteti ajuta cu niste sfaturi?!

2 răspunsuri:
| Lyanna a răspuns:

Cati ani ai? E prima mea intrebare. Acum, spune-le parintilor tai ca esti mare si responsabila. De exemplu, daca ei iti spun sa fii acasa la 00:00-00:15, nu-i ignora. In plus, nu vei fi singura, ci cu pritenii tai. Spune-le ca acest concert este important pentru tine, ca esti mare fan si ca aceasta e o ocazie buna pentru tine de a vedea in realitate una dintre vedetele tale preferate. Sper ca te-am ajutat. Pupici!

| Lyanna a răspuns:

Spune-mi, te rog, te-au lasat parintii la concert?