| VelvetLight a întrebat:

Cum imi pot convinge parintii sa ma lase sa dorm la prietenul meu de Pasti? laughing

Răspuns Câştigător
| Klaryssa a răspuns:

Esti fata? super atunci! Pai,in cele mai multe cazuri tatal are o slabiciune pentru fiica asa ca eu te sfatuiesc, da-te bine pe langa el, linguseste-te, spune-i ca il iubesti ca e cel mai bun „tatic", fa ochii aia de catelus nevinovat si doar dupa ce vezi bine ca l-ai inmuiat complet intreaba-l dar foarte foarte subtil cum ar fi : „Tatii...ammm...il stii pe prietenul meu da? Bunica lui m-a invitat sa dorm de Pasti cu ei.Pot sa ma duc? Nu vom face nimic prostesc pentru ca vom fi supravegheati de bunica si parintii lui " sunt aproape sigura ca te va lasawinking

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai le spui ca mergi la Inviere cu prietenul tau si mai ramaneti la o poveste cu prietenii si fiind o ora tarzie mai bine ramai la el pana dimineata

| neutrino a răspuns:

Le spui adevarul, ca doresti sa faci sex cu prietenul tau si sigur te va crede. Oricare alta varianta, ei vor sti ca este o minciuna. Asta nu inseamna ca vor fi de acord...

| VelvetLight explică (pentru neutrino):

Pai asta e: nu vreau sa facem sex, doar sa stau cu el, atata tot happy Daca era vorba de sex o piteam face si fara sa dorm la el laughing

| Fatamuntilor a răspuns (pentru VelvetLight):

Prietenul tau sta cu parintii?

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Crezi că dacă ar fi normal acest lucru ei nu ţi-ar permite?

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

E clar ca vrei sa faci sex.Dar incearca sa-i faci sa creada ca n-ai curaj sa faci...Ca in serialele alea, baiatul si fata vor, dar fetei ii e prea frica.Adica fa-i sa creada ca esti o inapoiata sociala. Sper ca te-am ajutat.

| Klaryssa a răspuns:

Cred ca stiu exact abordarea perfecta care ai putea sa o iei dar trebuie sa stiu un detaliu important...Esti fata sau baiat? thinking

| VelvetLight explică (pentru Klaryssa):

Sunt fata. prietenul meu sta cu bunica lui si suntem impreuna de aproape 4 luni. parintii il cunosc si bunica lui ma cunoaste si ea happy

| Klaryssa a răspuns (pentru VelvetLight):

Esti fata? super atunci! Pai,in cele mai multe cazuri tatal are o slabiciune pentru fiica asa ca eu te sfatuiesc, da-te bine pe langa el, linguseste-te, spune-i ca il iubesti ca e cel mai bun „tatic", fa ochii aia de catelus nevinovat si doar dupa ce vezi bine ca l-ai inmuiat complet intreaba-l dar foarte foarte subtil cum ar fi : „Tatii...ammm...il stii pe prietenul meu da? Bunica lui m-a invitat sa dorm de Pasti cu ei.Pot sa ma duc? Nu vom face nimic prostesc pentru ca vom fi supravegheati de bunica si parintii lui " sunt aproape sigura ca te va lasawinking

| kiduţa18 a răspuns:

Păi dacă vorbeşti de mult cu acel băiat şi îl cunosc ai tăi, întreabă-i dacă te lasă să rămâi o noapte la el. În caz că nu merge, întreabă-i dacă poate rămâne el la tine. Dacă nu faci nimic cu el şi au încredere părinţii tăi în tine, o să te lase.

| HoneyCocaineee a răspuns:

Explica-le cu frumosul.iai incet. daca nici asa nu merge..santajeaza-i ..nu stiu thinking

| DeFaq a răspuns:

Zi`le ca mergi la o prietena dupa Inviere. daca nu merge, frigele una cu tigaia`n cap

| DeFaq a răspuns:

happy