| BEKYTA a întrebat:

Cum pot sa il răsfăț si mai mult pe iubitul meu, cum pot sa ii arat cat de mult il iubesc? Prin gesturi mici si semnificative. Sau cum as putea sa imi petrec timpul cu el? Inafara de film si chestii de genul. Am nevoie va rog de niște idei faine

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna,
Tu ori ai 12 ani ori e prima ta relatie.
Baietii si fetele gandesc diferit si percep diferit, nu poti sa abordezi o atitudine generala si sa te astepti sa faci minuni!

| BEKYTA explică (pentru ROB3RT89):

Nu e nici prima mea relație, nu am nici 12 ani. Nici măcar pe aproape

| ROB3RT89 a răspuns (pentru BEKYTA):

Atunci nu e de bine...

| ShamelessQboy a răspuns:

Fa-i cate o surpriză plăcută, spre exemplu daca-i place de vreo prietena de a ta, invit-o si pe ea la un sex in 3! Asta sigur o sa-i placa.

| decemiatisterscontulrevine a răspuns:

Simplu: o m**e dimineata, una la 12 si una seara.