| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi ajut prietena care s-a indragostit si acum nu stie ce sa faca... ea nu-i sigura daca el o place. si sufera.are ceva timp decind nu mai zimbeste... poate imi puteti zice vreun sfat.cum s-o inveseles.
P. S ea se afla in alt judetz.la studii.si imi vine greu s-o ajut de la distanta. poate totusi imi outeti da voi un sfat

3 răspunsuri:
| anna01 a răspuns:

Ia sa-l chestionati pe domn la o sedinta de menage a trois, poate-i mai inviorati zambetul plictisit de trai conjugal.

| ////////////// a răspuns:

Afla de cine e indragostita, afla un numar de telefon, trimite o scrisoare anonima, propune mai apoi o intilnire ajut-o, gaseste o solutie.curaj

| licutzaa a răspuns:

Uneori singuratatea e mult mai de incredere ea singura isi va reveni tu nu prea poti so ajutzi si totusi incearca suno si invit-o la tine ear cind va veni nu-i adu aminte nimic de acel baiat pur si simplu distratziva sau du-te tu la ea fai o surpriza...incearca poate reushesti