| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti reaprinde flacara intr-o relatie  confortabila de cativa ani?

6 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Pus termen limita pentru casatorie. Daca nu se accepta, rupt relatia.

| Jupiter a răspuns:

Cu bricheta. Comunicati mai mult, planuiti lucruri noi, stabiliti cateva hobby-uri comune, faceti planuri de viitor, etc.

| jenny a răspuns:

Fa o masa romantica cu mancarea lui preferata, profita ca acum se intuneca mai repede si serviti la lumina lumanarilor.inbracate cu ceva sexi si nu uita sa iei o sticla de vin sau o sampanie. Daca esti o fire romantica poti sa arunci niste petale de trandafiri in cada cu apa si spumant iar pe marginea cazi pune niste lumanarele in forma de inimioara.Sa fi iubita.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Surprindel in fiecare zi cu ceva nou...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
O dată stinsă și reaprinsă nu mai arde la fel ca prima dată!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un dans in poala face minuni!