| aannaa99 a întrebat:

Cum sa conving parintii sa-mi cumpere placa de par?

Răspuns Câştigător
| LiesLiesBlaBla a răspuns:

Pai,faza e ca placile ard parul daca nu folosesti nu stiu ce solutie, este un fel de spray nu stiu cum sa spun, poti sa le spui ca exista solutii prin care nu ti se arde parul si poate asa ii convingi, ori iti cumperi din banii tai.big grin

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Le zici : "mama, tata vreau placa de par! "

| Anonima264 a răspuns:

Buna! Ca sa primesti ceea ce vrei fai sa fie mandri de tine! Invata perfcet,i-a note foarte mari, fi cu un caracter exemplar, faleo o surpriza cu o cina romantica pentru ei si arata ca esti o persoana foarte responsabila si prefate ca nu mai stii nimic de acea placa de par! Iar inainte de Craciun spune-le asa:"Mama, tata, va rog frumos as putea sa imi cumpar/sa imi cumparati o placa de par? Nu imi voi arde parul deoarece o voi folosi foarte putin dor la ocazii si daca ati observat sunt responsabila si pot sa ma descurc".Nu cred ca au cum sa te refuze, iti garantez!
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa optezi si pentru un uscator care indreapta parul http://www.the-beauty-addict.com/......-9130.html e si el avantajos si nu distruge parul la fel de tare ca placa daca chiar nu te lasa cu placa. Dar mai asteapta naiba, la ce iti trebuie placa acum? Am vazut fete care isi indreptau parul si dupa 2-3 ani ziceai ca e matura parul lor, si nu orice matura, aia a lui bunica de la tara facuta din tufe. Si au ajuns pana la urma sa se tunda scurt. frumos final, nu?

| Cocooos a răspuns:

Iti strangi bani si iti iei...si eu mi-am luat din banii mei...am dat 45 lei, dar poti gasi si mai ieftina si mai scumpa.happy

| aannaa99 explică (pentru Cocooos):

Am incercat asta da tot nu vrea imi zic ca-mi ard parul