| Mihaela2022 a întrebat:

Cum sa fac gemeni? am vazut 2 copii gemeni acum cateva zile si chiar as vrea sa aflu daca exista metode, solutii pentru a avea gemeni, chiar daca este destul de greu tot vreau poate intr-o zi voi avea si eu gemeni

5 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Sa-ti ajute Dumnezeu

| Adina77 a răspuns:

Prin fertilizare in vitro.

| 666_7474 a răspuns:

De obicei prin fertilizare in vitro ies fara numar. Glumesc. Consulta-ti medicul ginecolog in legatura cu aceasta ferilizare.

| white_2190 a răspuns:

Prin stimulare ovariana daca ai noroc...aceasta metoda se face de catre un medic specializat, dar in celasi timp daca ai noroc poti face si tripleti.succes

| Maria1927 a răspuns:

Dupa parerea mea Nu, pentru ca e necesar ca cineva din rude sa aiba gemeni da eu mai stiu