| anonim_4396 a întrebat:

exista vreun tratament ceva sau vreo stimulare pentru a avea o sarcina cu gemeni? as vrea sa am copii de gemeni si m ar interesa daca pot sa raman insarcinata cu gemeni!? funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De obicei, femeile care fac tratament pentru a putea avea copii, au acest noroc. Asadar, consulta un medic.

| Maioru a răspuns:

Nu exista un tratament pentru a avea gemen.Asta poate fi din gena de la unul dintre parteneri

| AlexRv a răspuns:

Buna!

Da, inseminare artificiala!