| iSaidNo a întrebat:

Cum va intelegeti cu fratele/sora voastra?

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Binisor

| Musique a răspuns:

Deloc bine.
Ea fiind mai mică și mai copilăroasă, ne certăm mai mereu.
Baftă.

| MaliciousDeath a răspuns:

Pai mucosul e mai mic decat mine cu 5 ani jumate si avem personalitati total diferite.
Atunci cand lipsesc de acasa o perioada mai lunga ma suna si mai scapa un "mi-e dor de tine"(obligat de mama probabil)...iar cand ma intorc, tot ce facem e sa tipam unul la altul.Dar e amuzant ca tine cont de orice ii spun, chit ca se face ca n-aude.laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mă inteleg bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei, aici depinde si de diferenta de virsta. Daca e mare, e greu sa se inteleaga. Domnisoara sau domnisorul nu se uita la tinc. Apoi, intervine si educatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un frate mai mare. Acum, ne intelegem ok. Mno, suntem mari amandoi, nu ne mai certam, batem pe jucarii..etc. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ma inteleg cu parintii mei cel mai bine, asta fiindca sunt singura la parinti.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am frate sau sora, deci nu stiu ce sa-ti zic.

| fadnox a răspuns:

Frati, doi la numar, destul de rau

| iubesc a răspuns:

Am 3 frati ..cu cel mai mare ma inteleg groaznic.

| georgeta27 a răspuns:

Eu am o sora si ne intelegem foarte bine

| enonimox a răspuns:

Destul de ok

| fundrive78 a răspuns:

Nu ma inteleg... sad sunt doar ei frati cu mine eu cu ei nu, adica ei recunosc faptul ca suntem rude doar cand le convine sau vor ceva in rest nu ii intereseaza aspectul. Tu daca ai respecta-i si incearca sa te apropii de ei cat poti pana nu e prea tarziu

| Anonimmmul a răspuns:

Cam rau

| anonim13333 a răspuns:

Am 3 surori si un frate.O sora e plecata in Germania si fratele in Italia. Cand vin acasa sunt foarte bucuroasa dar cand pleaca ma simt singura(parca as vrea sa merg si eu cu ei ). Tin foarte mult la ei. Mai am 2 surori acasa dintre care una dintre ele nu o plac deloc. Merreu ma enerveaza dar incerc sa nu o bag in seama. P.S sunt mai mari ca mine. Au de la 23 in sus laughing
Sper ca te-am ajutat