| mrsjacksonhere a întrebat:

Daca ar trebui sa alegeti intre mama si sora sau fratele vostru pe cine ati alege?

Răspuns Câştigător
| AxxyAlexandra a răspuns:

Nu am sora sau frate, deci mamalove struck
Da chiar daca as avea nu as putea alege, e prea dificila alegereahappy

12 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Fiecare dintre ei este un unicat.Nu se poate face o alegere.Nu se poate renunta la niciunul. Poate printr-o festa a vietii ajungi sa locuiesti cu unul dintre ei, dar relatia de rudenie si de dragoste fata de ceilalti ramane.

| Daria a răspuns:

Mi-ar fi foarte greu de ales.Si pe mama o iubesc enorm, dar surioara mea e un inger. day dreaming Chiar daca ma cam scot din sarite zilnic,atat mama, cat si Sara, nu mi-as imagina viata fara ele.love strucklove struck

| Honeybunny a răspuns:

As alege'o pe surioara mea

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Asta nu e o intrebare bine pusa, depinde de situatie, dar de obicei evita...

| claudiea79 a răspuns:

Buna.fratele meu nu ma baga in seama nici nu vorbeste cu mine.practic daca ne vedem de 2 ori pe an este bine.iar mama este isterica tipa urla si nu ii convine nimic din ce fac.nu as alege nici fratele nici mama mea

| alexmircescu13 a răspuns:

Dar tie ti-ar placea sa fii pusa in situatia de a alege? Naspa...

| 10011993 a răspuns:

Depinde cum m-as intelege cu fiecarebig grin:*

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DACA ei m-ar pune sa aleg, i-as parasi pe toti.ar insemna ca nu-i intereseaza e cred eu, ci doar interesul lor.asta-i egoism.

| Deeu_1723 a răspuns:

Sora mea.Mama mea este o isterica, nu inteleg ce vrea de la viata mea.Imi este alaturi mai mereu.

| Alexurukay a răspuns:

Mama.clar. funda?

| ellakiss0411 a răspuns:

As alege mama deoarece ea te-a creat si este mult mai importanta decat celelalte persoane... puteai alege si fratii doar cand nu simti dragoste catre papa ta pa pa