| pitic06 a întrebat:

Daca bunicul meu este frate cu bunicul lui de unde rezulta ca mama este verisoara cu tatal lui...intre mine si el ce grad de rudenie exista? straight face

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Iti este verisoar de gradul 2, mama ta cu tatal lui fiind verisori primarihappy

| pitic06 explică (pentru Niiiicu):

Si ar fi o problema daca ar exista ceva intre noi2?straight face

| mihapetro a răspuns (pentru pitic06):

Daca nu ajungeti la casatorie, nu cred ca e asa mare pacat...

| Mariiaamariiaa a răspuns (pentru pitic06):

Verii de gr 2 sunt rude de gr 6. Nicaieri in lume nu este interzisa relatia.

8 răspunsuri:
| razvi00 a răspuns:

Verisori de gradul 2

| mihapetro a răspuns:

Poi, mama ta si tatal lui sunt veri de gradul 1, iar tu cu el sunteti veri de gradul 2. Fostul meu prieten imi era var de gradul 2 si toata lumea mi-a sarit in cap, ca cica e pacat oh go on.

| pitic06 explică (pentru mihapetro):

Asta e problema si la noi happy si nu stiu daca ar fi bine sa continuam sau mai bine.o lasam asa cum e...straight face

| Niiiicu a răspuns (pentru pitic06):

Se numeste incest si este si un mare pacat.eu spun ca ar trebbui sa nu mai fiti impreuna.

| pitic06 explică (pentru Niiiicu):

Dar atractia e prea marestraight face si nu stiu...straight face