| anonim_4396 a întrebat:

Daca persoana iubita tea inselat odata se va mai repeta?

11 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Da! Daca a facut-o odata si a fost iertat, a doua oara ar fi "floare la ureche". Sunt cazuri care nu s-au mai repetat tradarile, dar mai rare...

| Sოﺁℓε a răspuns:

S-ar putea depinde de caracterul persoanei care te inseala.

| ema69 a răspuns:

Daaaaa.

| Goofy77 a răspuns:

Lupu isi schimba parul dar naravul ba

| Matusha a răspuns:

"increderea se pierde o singura data" Nicolae Iorga.

| madia a răspuns:

Lupu isi schimba parul dar naravul ba.
Sigur, sunt si exceptii, tu trebuie sa-ti dai seama. Noi nu o cunostem pe acea persoana.

| eveline_9271 a răspuns:

Daca nu te iubeste, da

| dannys a răspuns:

Eu sper sa nu se repete.

| hhhh a răspuns:

Nu neaparat ca se va repeta dar uh nu vei mai putea sa ai incredere in el... vor exista mereu reprosuri. asculta`ti inima

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu siguranta, sad

| ramona_8487 a răspuns:

Dupa propria experienta in viata iti zic ca da. Si sotul meu m-a inselat de mai multe ori si tot timpul l-am iertat si acum imi pare rau!