| Daienutza99 a întrebat:

Daca ti-e rusine sa-i spui unui baiat ca iti place de el, ce poti sa faci?

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Ai spui suptil ca il placi si ai vrea sa fi mai mult de cat preteni daca nu poti scrie=-i un mesaj ori un bilet, daca ai place de tine nu conteaza religia (numa sa nu fi tignit). Bafta

16 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Iei cartile de joc si faci pasente. Sau, ai un trifoi?

| andreigroza19 a răspuns:

Sa iti faci curaj si sa ii spui.doar nu o sa iti dea in cap daca ii spui ca il placi.

| Daienutza99 explică:

E di de alta religie fata de mine, nu stiu, are vreo problema?

| dudeman13 a răspuns (pentru Daienutza99):

-_- nu

| DenisIonut01 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Multumesc pentru funda! A fost de ajutor raspunsul? happy ce s-a intamplat? cum i-ai spus?

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Daienutza99):

Ai spui suptil ca il placi si ai vrea sa fi mai mult de cat preteni daca nu poti scrie=-i un mesaj ori un bilet, daca ai place de tine nu conteaza religia (numa sa nu fi tignit). Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| Clauvdgg a răspuns:

Pai prin mod indirect laughing gesturi, vorbe si chestii deatseawinking laughing

| lolium a răspuns:

Sa lasi lucrurile sa-si urmeze cursul lor normal...happy

| violetajustme a răspuns:

Mai intai fi sigura ca iti place de el apoi te poti gandii la cateva variante cum ar fi sa ii atragi atentia sa te uiti mai tot timpu la el.fi atenta la reactia lui... daca ai ramane doar cu el pe afara sau pe la scoala depinde incearca sa vorbesti cu el deschis afla daca e singur si daca te place, fa-ti putin curaj si spune-i ca iti place de el si vrei sa stii daca sentimentul este reciproc pentru a nu te framanta degeaba, iar daca sentimentu nu este reciproc atunci ii spui ca nu o sa il mai derranjezi vreodata cu subiectu asta. Fa ce e bine pentru tine, nu merita sa fi dezamagita! Multa bafta

| nimiiiiiic a răspuns:

Ii spui si gata! Daca o tii cu rusinea.el nu o sa stie niciodata ca iti place de el asta doar daca ii dai de inteles. Vorbeste cu el in fiecare zi, dar nu il stresa. Apoi o sa creada ca esti o ciudata!

| ChiyoTheo a răspuns:

Fa-l sa te placa el pe tine happy

| rosalinda985 a răspuns:

Inceraca sa fiti prieteni tot mai buni, va intalniti si poate pana la urma o sa fiti iubiti sa speram.Nu e neaparat sa umbli toata ziua dupa fundul lui. Funda?:X:X:X:X

| Tiu_Marius_1993 a răspuns:

Sa nu iti mai fie rusine

| Tiu_Marius_1993 a răspuns:

Bai astea sunt cacaturi ca fal sa te placa ca sarutal ca nu stiu ce. Copilarisme. Trebuie sa vorbesti cu el. Da trebuie sa il atragi. Sa fii o fata finutza. sa vorbesti frumos sa fii linistita nu o pitipoanca de aia zapacita. Si fi sincera cu el spune-i. Trebuie sa scapi de rusine.

| byemo a răspuns:

Spune-i ceea ce simti din adancul sufletului...love struck

| Badea_Sebastian_1994 a răspuns:

Sa te bagi cu el in seama si sa ii dai de intels ca il placica altfel ai sa stai si ai sa te uiti la alta cum sta si il saruta asa ca grabestete adevaru poate sa doara