| AlexandraGiorgiana a întrebat:

De ce ma ignora el din senin? Eram impreuna si acum nici nu mai vorbeste cu mine happy. Va rog sa-mi spuneti cum sa reactionez? Sa fac eu primul pas spre el? Tin sa precizez ca era o relatie la distanta.

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pai, la distanta, nici nu merita sa te mai obosesti...
Spectrul cel mai sumbru este ca si-a gasit pe cineva acolo, in carne si osute, nu trebuie sa se mai oboseasca cu o prietena pe jumatate virtuala. Poate a si uitat de tine.
Iar cel mai putin sumbru este ca "e foarte ocupat", dar chiar si asa, nu avea un minutel ca sa-ti spuna macar "toanto, nu ma mai deranja ca am o tona de invatat"? Ciar asa, tare mare deranjul. :-\
Stai ca ma gandesc, s-ar putea sa fie (singurul lucru cu adevarat scuzabil) intrerupt internetul/semnalul acolo unde este, si nu te poate contacta nicicum, si nici sa-ti raspunda. Este posibil asa ceva? Poate mai este posibil (mai ales cand n-ai bani, da)?
Deci, daca cumva o ajuns intamplator in Zona Crepusculara si nu are nici un mijloc de comunicare, atunci ar mai fi ceva.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Asteapta-l doar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imatur. daca este ceva ce nu-i convine sau daca vrea sa se desparta de tine ar trebui sa-ti spuna. Ma rog, mai bine vezi-ti de viata ta si lasa-l pe el sa fie copil.

| Doctorfishadi a răspuns:

Buna,da incearca sa faci tu primul pas, poate ai gresit undeva! Bafta si Funda!

| Laviniargint96 a răspuns:

As vrea sa te ajut, dar aceiasi situatie o am si eu sad

| AlexandraGiorgiana explică (pentru Laviniargint96):

Si ce ai de gand sa faci? Sa-l ignori si tu sau sa faci un prim pas spre el?

| Laviniargint96 a răspuns (pentru AlexandraGiorgiana):

Nu am facut nimic, noi zicea ca daca ne iubea se intorceau..gresit daca ne iubea nu plecau! Acum eu mi-am gasit pe altcineva, sper sa isi dea seama ce a pierdut, dar va fi prea tarziu, iti urez bafta si tie :*