| JustPain a întrebat:

:* Sunt prietena cu un baiat de cand eram mici iar lui de atunci ii place de mine. Si acum cateva luni m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna si eu am refuzat deoarece am avut o relatie din care am iesit ranita si parca nu imi mai doresc o relatie iar el e un baiat bun si cred ca merita ceva mai bun decat mine. Pana acum se purta frumos dar acum ma ignora complet, iar cand e pe langa mine ia distanta! Ce sa fac? help. Pup :* Deyu

2 răspunsuri:
| Kazumi a răspuns:

Poi posibil sa se fi simtit prost ca te-a intrebat iar acum sa ii fie rusine si de asta te ignora.Calea cea mai buna de a rezolva asta e comunicarea.De ce nu dai o sansa relatiei asteia? Dai un termen de 1\2 saptamani si vedeti cum va simtiti poate sa fii fericita cu el.

| JustPain explică (pentru Kazumi):

M-a intrebat daca vreau sa fim impreuna acum cateva luni si pana acum se purta frumos chiar ai dupa ce l-am refuzat dar acum de cateva zile e rautacios si ma ignora.