| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu se simte o femeie fericita într-o relație? Când eu ii arat mereu și o fac sa se simtă fericita. Am impresia ca noi bărbații ne zbatem ca ele sa fie fericite dar ele tot nu sunt.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Se plictisesc de barbati se transforma in rutina viata alaturi de acelasi om

| Invictusman a răspuns (pentru mgtow):

Dar și unii din noi ne plictisim de ele de aia ne place haremul laughing

19 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te referi la sotie sau la amantă?
Oricare ar fi dintre ele, poate nu se simte fericita cu TINE.
Nu este o regula generala.

| Freya1 a răspuns:

În primul rând, dacă o femeie nu e fericita langa un bărbat orce ar face inseamna ca acei oameni nu se potrivesc sau plac.
O altă variantă ar fi ca bărbatul să facă lucruri crezând că asta o va bucura fara macar sa o întrebe dacă i-ar plăcea sau cum i-ar plăcea.Si mai poate insemna si ca nu isi da silința să o cunoască îndeajuns incat sa stie ce o face fericita.

Legat de ce a scris primul utilizator cu amanta si sotia, eu cred ca tu scrii la vrajeala si nici macar nu ai iubita.Sau daca ai doar te prostești pe aici si nici tu nu crezi ce scrii.

| Invictusman a răspuns:

Într-o relație cu tine, nu în orice relație.
Fiindcă nu sunteți compatibili la anumite capitole.

| alexalx1234 a răspuns:

Pentru că vrea să trăiască în lux

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......a-mare-cu/

acum 8 ore | CopilThembel a întrebat:

În vara asta merg în concediu la mare cu amanta și nu știu ce fac cu soția sa nu afle ca plec pentru 7 zile la mare cu amanta. Sa le iau pe amândouă și ii spun soției ca e sora sau verișoara mea?

Într-adevăr ții mult la ea și ce te mai zbați, se vede că îți dai tot interesul să te faci fericit.

| Nouvel a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Corect!

| Sofer a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Nu știe de amanta și nu mă suspectează cu nimic.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Sofer):

Dar te-ai gândit că s-ar putea și ea să aibă cont aici pe TpU și sub anonimat să pună și ea întrebări asemănătoare cu ale tale?

| Freya1 a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Tu crezi prostia aia?
Ce bărbat cu amanta sau soției scrie pe aici in stilul asta?

| InYourPants a răspuns (pentru Sofer):

Cum nu suspecteaza din moment ce e nefericita? Femeile simt cand sunt inselate. Nu te duce capul deloc si cred ca esti mai virgin ca uleiul de masline

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Freya1):

Nu cred ce scrie el pe aici, însă i-am răspuns că își cam bate joc de femei dacă ar fi adevărat și chiar ar avea o relație.Mai mult ca sigur că visează. Realizez că mint mai ales cei care pun tot felul de întrebări aiurite la categoria Dragoste&Sex.

| Sofer a răspuns (pentru Freya1):

Cum adică scriu în stilul asta? Explica și mie? Am scris ceva greșit?

| Freya1 a răspuns (pentru Sofer):

Foarte multe din intrebarile tale sunt aiurea rau. Zici ca e bine burlac, ca ce se intamola cu femeile, ca sunt nu stiu cum, dar după zici ca esti însurat si ca pe deasupra ti-ai facut si amanta.Este un haus in tot ce scrii si te asemeni foarte mult cu "virginica" sau cum ii zice la ala.Pui întrebări la fel de stupide, iar asta te face un troll.

| Sofer a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Domnul meu. Tu nu știi viața mea! Asa ca te rog, nu mai comenta!

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Sofer):

Într-adevăr nu îți cunosc viața. Însă dacă ai fi bărbat adevărat ai respecta femeia și nu ai înșela-o, ce ție nu îți place altuia nu-i face.Și din moment ce expui aici aceste aspecte prin asemenea întrebări rezultă că nu ești stăpân pe viața ta și nu ești capabil să iei o decizie, o hotărâre și aștepți "ghidare" sau alte păreri ale celor din jur, când în situații din acestea personale tu și doar tu trebuie să alegi ce faci în funcție de capacitatea ta intelectuală. Dacă tot pui asemenea întrebări și sunt la mișto există categoria Trivia/Amuzante.

| InYourPants a răspuns:

Daca te iubeste nu trebuie sa faci cine stie ce ca sa fie fericita.

| AlinMrs a răspuns:

Pentru ca ii oferi prea multa atentie.

| Nouvel a răspuns:

Oare ideea de fericire asa cum o vezi tu, nu difera de a ei? Ce crezi tu ca o face fericita?