| Larisamonica a întrebat:

Sunt într-o relație cu un baiat de 2 ani doar ca uneori îmi da impresia ca nu ma iubește și sta cu mine pentru ca nu are o alta varianta sau nst mă minte se uita după altele și când îi zic nu recunoaște poți să-l tai ma minte chiar și cu dovezile în fața. Eu nu-l mai înțeleg nu-mi dau seama daca e iubire sau doar e obsedat nu mai sunt fericita în relația asta mereu ne certam plus ca îl simt rece fata de mine dar ni înțeleg dc nu vrea sa ne despărțim i-am zis asta și nu e neacord începe cu amenințări... pe o parte nici eu nu știu ce sa fac îl iubesc dar nu mai vreau sa sufăr relația asta ma distrus mia greșit de multe ori și l am iertat sperând ca se va schimba dar nu vad nicio schimbare din partea lui. Sfătuiți ma ce sa fac sa mai stau într-o altfel de relație sau nu!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Chiar asa si este, sta cu tine de nevoie ca primeste sex gratis cand vrea el.
Ce sa ierti, ca asta este bataie de joc, dar singuar vinovata esti numai tu, ca el face ce vrea din tine si tu stai ca prostuta si accepti.

| siriusblack98 a răspuns:

M-a luat capul la cum ai scris. Trecand peste gramatica, de ce stai intr-o relatie toxica? Esti masochista? " nu vrea sa ne despărțim i-am zis asta și nu e neacord începe cu amenințări " Ma cum mama naiba puteti sa stati cu astfel de animale? Tu esti genul de persoana care daca era si batuta de 3 ori pe saptamana, ar fi fost in continuare de acord cu omul de langa ea. Chiar nu pot sa zic nimic de ca o persoana care accepta bataia de joc si se complace intr-o astfel de situatie, isi merita soarta.

| Peli75 a răspuns:

Părerea mea este că nu ar trebui să mai stai cu el, ți-ai pierdut deja 2 ani pe degeaba, te ține de proastă. La prima abatere trebuia să îi dai papuci! Dă-i pace, sunt pe lumea asta băieți mult mai buni și loiali