| Dinamita54 a întrebat:

De ce se plictisesc atat de repede partenerio de mine cand sunt intr-o relatie cu ei?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Apropo, cati ani ai?

| dullcat a răspuns:

De ce nu ii intrebi pe ei? Noi putem doar presupune.Cat dureaza o relatie? Sunteti adolescenti?

| Hyperion7 a răspuns:

Întrebare:câți ani ai?

| Dismally a răspuns:

Probabil esti neinteresanta, plictisitoare, nu esti destul de inteligenta, nu ai simtul umorului etc. Tu ar trebui sa stii mai bine daca ai anumite probleme si care sunt acestea.

| Celdrept a răspuns:

Nu ai personalitate și inteligența, te potrivești cu un introvertit nu cu cei sociabili care au multi prieteni.