| AnneRose1995 a întrebat:

De la ce varsta doresti sa te casatoresti?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

25 cel putin

25 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fetele vor sa fie mirese inca din gradinita.
Burlacii s-ar casatori doar dupa pensionare, dar cu una cu cel putin 20 ani mai tanara... big grin

| Freya1 a răspuns (pentru Bula):

Te contrazic eu nu am visat la asta niciodata

| Bula a răspuns (pentru Freya1):

Ai vrut sa fii doar "Printesa" sau n-ai avut copilarie, n-ai umblat la gradinita? happy

| Freya1 a răspuns (pentru Bula):

Nu am vrut sa fiu printesa am fost mai baietoasa voiam sa fiu actrita sau sa fac dansuri.Nu nu am fost la gradinita tongue

| Bula a răspuns (pentru Freya1):

E clar.
La gradinita prima "moda" este sa fii printesa sau mireasa... big grin

| Freya1 a răspuns (pentru Bula):

Este o "moda" cam perversa aia cu mireasa.Cum sa lasi o fetita de 2 4 ani sa se gandeasca deja la barbati si ca se marita laughing

| Bula a răspuns (pentru Freya1):

Asa cum le spui si povesti (de groaza), ca Scufita rosie, Alba ca zapada, Ali baba si cei 40 hoti, etc. etc tongue

Răspuns utilizator avertizat
| whatevernvm a răspuns:

28-30

| RAY a răspuns:

Nu doresc asa ceva sa fac niciodata, sa ma insor cu o ipocrita si sa accept ca ma iubeste si ca nu ma minte non stop plus sa nu cred ca ma va insela cu primul = false sperante atat.

Răspuns utilizator avertizat
| Hammurabi a răspuns:

Nu pot să răspund la întrebarea asta.
Aștept întrebarea cu "De la ce varsta doresti sa te recasatoresti?" laughing

Răspuns utilizator avertizat
| CleanHeart a răspuns:

25,26 depinde

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad că ești pusă pe căsătorii laughing)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| AdrianVoicu a răspuns:

Hmmm,ce zici de. NICIODATA

Răspuns utilizator avertizat
| YellowAngel a răspuns: