| Sfinnx a întrebat:

De la un timp cred ca se intampla ceva ciudat cu mine.De fiecare data [ aproape ] cand eu si pr meu incheiem o conversatie la telefon, incep sa plang. nu stiu dc. poate pentru faptul ca e o distanta intre noi, sau poate pentru ca am nevoie de mai multa afectiune.chiar nu stiu si nu pot intelege dc am aceste scapari.El stie si m-a intrebat dc, dar nu stiu sa ii spun.sincer
Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Esti o fire mai sensibila si te inteleg

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Trebuie sa fi sincera si sa ii spui ceea ce simti in momentul respectiv probabil ii este foarte dor de el si te gandesti ca poate distanta poate in viitor o sa va afecteze, trebuie sa ii spui ceea ce simti tu asta este important

| agathapurple a răspuns:

Daca ai o relatie la distanta te inteleg perfect.
Doia ani de zile am avut relatie la distanta si plangeam aproape de fiecare data dupa ce vorbeam...
Simti nevoia ca el sa fie acolo langa tine, sa te sarute, sa te imbratiseze, sa il simti aproape.
Este perfect normal, mai ales daca il iubesti mult si esti o fire sensibila.

| Melancolică a răspuns:

Spune-i ce ai pe sulfet şi din câte înţeleg eu aveţi o relaţie la distanţă, păi bun, spune-i să vină să vă vedeţi mai des. La un moment tu sau el o să vă găsiţi pe altcineva mai aproape... şi mnah happy
Baftă!