| Abycoolgirl a întrebat:

acum cateva zile m-am certat cu prietena mea. fratele ei are o gasca si ea a inceput sa stea cu ei si eu cu acea fata stateam toata vara.iar acum cateva zile ne-am certat si s-a mai bagat si fratesu. aseara am vorbit pe facebook si mi-a zis ca puteam ramane prietene si mai vb pe facebook etc...eu chiar imi doresc sa n-e impacam dar ea si-a batut joc de mine si oricat de mult as vrea sa ma impac cu ea imi este frica sa nu faca acelasi lucru. Ce ar trebui sa fac? !

2 răspunsuri:
| Iepuras_Gaby_1995 a răspuns:

Ştii... undeori oamenii se schimbă, îţi poţi face alte prietene şi în felul acesta, ea va vedea că nu o mai cauţi şi va veni singura la tine.

| Abycoolgirl explică (pentru Iepuras_Gaby_1995):

Nu prea cred pentru ca am zis niste lucrui despre gasca si daca ar sta cu mine ar supara gasca ei prafuita si cum sa se supere gasca? pentru ea daca gasca aia de 1 ban se supara chestia asta i ajunge la corason laughing)