| KeRaKoLL a întrebat:

Deci, nu stiu ce vreau de ziua mea ( e in ianuarie ). Mentionez ca : am caine, am destul de multe haine, am calculator performant etc. Parintii ar vrea sa-mi cumpere haine din nou, dar eu nu vreau, si chiar nu stiu ce sa le cer. Nu vreau jocuri, tablete s.a.. Pur si simplu chiar nu stiu. Nu am mai fost pus in situatia asta, astept raspunsurile voastre.
FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Stonely a răspuns:

Iesiti undeva impreuna sau nu stiu ce sa zic zile sa mearga cu tine la un film sa sa va duceti intro mica excursie pana undeva.Cam astea sunt celalalte varainte.Ramane la alegerea ta.

| KeRaKoLL explică (pentru Stonely):

Multumesc pentru ajutor, o sa ma gandesc bine.

| KeRaKoLL explică (pentru Stonely):

Mersi mult, ar fi o idee.

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Carti, multe carti.

| KeRaKoLL explică (pentru Brigaela):

Mersi pentru ajutor dar mai am de citit o carte in aceasta vacanta... Oricum apreciez gestul tau

| KeRaKoLL explică (pentru Brigaela):

Mai am de citit in vacanta asta o carte, dar mersi de raspuns.

| Brigaela a răspuns (pentru KeRaKoLL):

Tinand cont ca in principiu un om citeste cam o carte de 200-300 de pagini pe saptamana, iar in vacanta mult mai mult, inseamna ca mai poti citi cel putin 5 pana incepe scoala

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Sanatate,ca-i mai buna decat toate.
Daca chiar nu stii ce vrei, atunci nu le mai cere nimic.
*-*

| 20thoughts a răspuns:

Buna,
Eu mi-as dori carti happy. Asta am primit de Cracun happy
Craciun fericit! happy

| JustRoxanne a răspuns:

O excursie si niste carti!

| Madalin_Ionut_1996 a răspuns:

O masa de biliard sa joci cu tatal tau in week-end, sau una de fotbal de masa sau de ping pong, in orice caz cerele ceva care sa te ajute sa petreceti mai mult timp impreuna

| KeRaKoLL explică (pentru Madalin_Ionut_1996):

Aha, mersi de gest, o sa ma gandesc bine.