| loloc a întrebat:

Din greseala poza este pusa gresit cum ar putea un baiat de 33 de ani cu handicap sa-si gaseasca jumatatea

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Cu bani multi.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de cum gandeste nu e necesar sa caute, daca are sperante va avea noroc daca nu, e de rau.

| mimiwewem a răspuns:

Pe net... încearcă pe netlog.

| lazio9 a răspuns:

Pe net e greu, in general e greu...si pentru. mine e greu ca nu am nici un handicap, din contra, doar ca sant timid asta e ''handicapul'' meu deci dupa cum vezi toti avem un handicap, luptaaaa, capu sus

| oprescudorin11 a răspuns:

Daca acel baiat vrea cu adevarat, isi va gasi jumatatea. Vreau sa-ti dau o veste foarte trista!:toti oamenii planetei sunt handicapati (intr-un sens sau altul).Mai pe romaneste, toti oamenii au nevoie de cineva. Depinde ce handicap ai si ce alt handicapat iti convine.Mai pe 'romaneste ', trateaza pe toti ca pe egalul(a), ta!
Poate la tine sa fie evidenta, la altii handicapul e ascuns, mai mult sau mai putin.Ideea este sa socializezi, sa-ti exprimi dorintele si putintele tale cu cat mai multi oameni, sigur vei gasi pe cineva compatibila.Adica pe gustul si al tau si al ei. Lumea este mare.
Foloseste si toti prietenii sau prietenele pe care le ai, printre care si pe mine! Succes.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut
Într-o relaţie care are la bază o iubire adevărată, aspectul exterior sau unele defecte fizice nu pot fi o piedică. Indiferent cât de bine nu am arăta, cu timpul toţi ne schimbăm, ori din cauza vârstei sau a unor probleme sau accidente ce pot apărea în viaţă. Ceea ce va rămâne sau ceea ce cu adevărat contează este personalitatea şi calităţile unei persoane. Deaceea dacă lucrăm să avem calităţi frumoase, cu siguranţă cei care ne vor cunoaşte şi vor preţui valorile bune, nu vor trage atenţia la unele "handicapuri" ale noastre ci la persoana noastră ascunsă. Acestea cel mai posibil vor fi prietenii adevărate. Îţi doresc şi ţie la fel.

http://www.jw.org/......-potrivit/
Cele bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe internet desigur.Cum am gasit-o majoritatea. Dar foarte multa atentie la profitori.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pardon,la profitoare.Pe interne desigur.La jocuri precum poker sau remi pe diferite siteuri.Astfel poti socializa pe chaturile jocurilor.