| Gabrielg29 a întrebat:

Din pacate mi-am pierdut buletinul, iar anul acesta trebuie sa il schimb crying, insa pe mine ma ingrijoreaza altceva.

Credeti ca daca l-a gasit cineva poate sa faca credite la banca cu el adica sa ma trezesc dupa aceea ca am mult de platit pentru ceva anume crying?

P.S.: Daca merg la politie sa raportez faptul ca l-am pierdut, credeti ca este posibil sa primesc si vreo amenda?

Ce sfaturi imi puteti oferi in legatura cu aceasta problema?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E destul de greu sa faca credit pe numele tau, dar e posibil sa tev trezesti cu amenzi si chiar condamnari pentru fapte pe care nu le-ai savarsit, daca cine l-a gasit se legitimeaza cu el. de aceea e important sa anunti politia imediat cum constati lipsa lui. nu vei plati amenda

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu face nimeni credite pe numele tau

| Moon1997 a răspuns:

Fratele meu nici mama ta nu poate sa iti faca credite dar mai un strain laughing stai linistit nu poate sa iti faca nimeni belele iti recomand sa mergi sa il dai disparut si nu vei primii nici-o amenda..stai linistit omule nu te panica si daca da buletinul tau peste un om bun o sa il gasesti la politie sa mergi sa te interesezi unde se elibereaza buletine daca nu cumva la dus cineva acolo bafta