| BRG a întrebat:

Sărut mîinile doamnelor și domnișoarelor, pe care le dor m ai tare picioarele, pe cele cu bătături sau pe cele fără, sau durerea este aceiași, indiferent dacă are s au nu are bătături, cum ați defini această durere. Vă multumesc. Cristi din bucurești, prietenul vostru.

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Oh, uneori ma dor picioarele.chiar si fara bataturi. si as vrea un masaj sa uit de durere,, cand am bataturi si nu pot sa imi schimb pe moment incaltamintea, simt ca ma inteapa la inima, de asta caut pantofii potriviti, desi uneori o mai patesc.ai vreun leac?
Multumesc pentru grija ce ne porti!

4 răspunsuri:
| BRG explică:

Bring me to life, de ce vorbești așa? Nebună ești tu, și vezui că întrebarea nu era pentru tine, sînt alții care știu să răspundă frumos, și primesc și fundă, tu nu primești nimic că ești obraznică.

| BringMeToLife a răspuns (pentru BRG):

Scuze nenealaughing))

| BRG explică:

Și vezi vreau să zic, e stricat calculatorul.

| BringMeToLife a răspuns:

Auzi da eu am o intrebare.esti cumva batran tare ca zici ca esti nebun asa te exprimi.