| Bostanica a întrebat:

E ziua mamei mele miine, ce cadou pot sa-i iau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Multi inainte (mamei tale)!
Idei pentru cadou ar putea fi:
O programare la SPA,o esarfa, un portofel cochet,ori un parfum mai chic.
Un lantisor cu o inimioara,un buchet de flori, un ceas, o felicitare pentru cea mai buna mama, o rama in care poti sa pui o poza cu voi 2, alte cosmetice, poseta frumoasa, obiect personalizat (cana sau pernuta decorativa) sau in final o caseta pentru bijuterii.
Te pup!

| Bostanica explică (pentru anonim_4396):

Ideea ce ceasul deci imi place, alte idei?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un buchet frumos de flori si o cutie mare de ciocolata

| Euletitia a răspuns:

Buna! Cumpara-i un buchet de flori frumos, eventual trei sau cinci trandafiri albisau roz, sau care sunt florile ei preferate si un parfum fin, o bijuterie deosebita, spre exemplu, un colier de perle, o perche de cercei sau o bratara din aur sau din argint, o poseta eleganta, o esarfa din matase naturala cu un imprimeu dragut, o rochie/o bluza/un pulovar in culoarea ei preferata, o perche de pantofi, o carte din genul care le citeste ea, un CD cu muzica preferata, un bibelou, o trusa completa de machiaj, vouchere la salonul de cosmetica/manichiura-pedichiura/cofor pe care il frecventeaza ea, o iconita imbracata in argint cu Maica Domnului sau cu sfantul al carui nume il poarta(daca e credincioasa), un album cu poze cu voi doua inca de cand erai tu micuta si pana la varsta asta, o poza in rama cu voi doua, o felicitare confectionata manual, o cutie de bom, boane fine de ciocolata, un tort facut de tine etc. La multi ani mamei tale!

| pisicutzamik a răspuns:

In primul rand la multi ani mamei tale! idei pentru cadouri,poti lua orice cadou dar florile sa nu lipseasca de preferabil trandafiri albi(simbolizeaza sinceritatea,admiratia,sau ii poti cumpara florile sale preferate) o bratara finuta de argint, un ceas, parfumuri, poti gati ceva pentru familie sa luati cina, daca dispui de un buget mai maricel combinatelaughingcu tatal tau si pregatitii o petrecere surpriza cu prietenii vostri de familie(ca invitati)si sunt multe idei.