| DanutaDanna a întrebat:

sa trec la subiect... imi place de un baiat,si colegele mele spun ca si el ma place dupa cate face,dar nu sunt sigura. de exemplu: se baga in vorba cu mine, ma pliveste zambind, ma face sa rad si incepe sa iasa mai mult prin pauza (pentru ca suntem in clase diferite si corpuri de scoala diferite). voi ce credeti? DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Din cate spui te simpatizeaza, adevarat happy! Dar daca te place, in sensul sa fiti impreuna nu ai de unde sa stii.El fiind baiat si ar trebui sa faca primul pas, dar poate e timid.Incearca sa vorbesti cu el despre asta, incercarea moarte nu are si daca nu vrea sa fie impreuna cu tine, e pierderea lui happy Good luck and be happy big grin. FUNDA?

| DanutaDanna explică (pentru SexyGirlSweet1998):

Interesant raspunsul. multumesc! apropo mai astept cateva raspunsuri, dar oricum cred ca tie iti dau funda :*

3 răspunsuri:
| IfICanIhelpYou a răspuns:

Ascultati instinctul si nu te lua dupa colegele tale, preia tu initiativa ce ai de pierdut?

| DanutaDanna explică (pentru IfICanIhelpYou):

Sincer,nu stiu ce sa cred straight face. cateodata instinctul imi zice ca ar trebui sa vorbesc cu el, dar alteori imi zice ca ar trebui sa mai astept... I don't want to see