| SimonaBubu a întrebat:

Eu nu sunt de acord sa fac copii si presupusul iubit imi da mereu apropouri ca vrea macar unul si tot nu sunt de acord oricât de mult il iubesc.Ce ma sfătuiți sa fac? El imi zice ca dacă nu fac inseamna ca nu îl iubesc si ca se va despărți de mine.

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Da-i papucii idiotului daca vine cu replica asta jegoasa.

36 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Il lasi in pace sa isi faca o familie cu o femeie care vrea copii cu el.

| cristimihailov a răspuns:

Fa-i doi.

| Mosotti a răspuns:

Si daca se desparte ce? Ia altul care nu vrea copii, e f simplu, si nici nu te iubeste, ca daca te iubea nu punea pe primul plan copilul care nici nu exista inca.
El de fapt vrea copil nu pe tine.

Paraseste-l mai repede si lasa-l dracu.

| Mosotti a răspuns (pentru AlexDorinel):

Nu trebuie toti sa faca, unde scrie? Unii vor, altii nu vor.

| ania a răspuns:

Daca char va iubiti va inxurajez sa va casatoriti, faraccasatorie relatia voastra nu e binecuvantata de Dumnezeu.Ar fi o mare greseala sa faceti un copil fara sa fiti casatoriti. Dupa casatorie, un cooil e o mare bucurie si implinire pentru parintii lui.

| universe3 a răspuns:

Eu zic sa il lasi pentru ca merita o fata care sa il respecte.
De ce nu vrei copii?