| AnAsTaSiUcA a întrebat:

Eu practic karate, si un coleg de acolo mai avansat, care e intr-a IV-a, si e mai mare decat mine cu o luna. Ei bine, mie imi place ffff mult de el, numai ca problema e k nu a mai venit de fff mult timp la karate, cred ca din toamna. Si totusi, noi doi am avut o "relatie" de iubire de 50% :]]]], dar acum, de cand nu l-am mai vazut, incepe sa-mi placa de el 100%. Ma gandesc mereu la el. :[ Intrebarea este : Ce pot sa fac ca sa aflu macar daca ma iubeste, sau sa-l mai vad, macar o data. Sa uit de el, sau sa sper sa-l caut in continuare? Astept raspunsuri seriose, fara batjocuri sau glume, etc. Cel mai bun raspuns primeste fundita :]

Răspuns Câştigător
| tranquilaaa a răspuns:

Incearca sa faci rost de nr lui de telefon sau id-ul (daca are ). Suna-l si intreaba-l de ce nu a venit. Gaseste un subiect de discutat cu el (eventual sa-i spui bancuri ) sau sa mai povestiti despre voi. Arata-i ca esti "de gasca" si o persoana sociabila. cgear daca nu i-a placut pana acum de tine dupa ce o sa povestesti cu el si o sa si iesiti in oras, eventual, sigur acum o sa-i placa...
Numarul lui de tel il poti avea de la un prietena care crezi ca il cunoaste
ps: il poti convinge sa vina din nou la cursuri
Sper ca te-am ajutat

| BCoMichael a răspuns (pentru tranquilaaa):

Ce nu face omul pentru o funda! Vanezi intrebari si esti pregatita sa cauti cele mai false raspunsuri ca sa o iei!

| tranquilaaa a răspuns (pentru BCoMichael):

Uita crezi ce vrei eu am rs la intrebare tu sa-ti vezi de treaba ca nu am avut nimic cu tin, daaa!

7 răspunsuri:
| BCoMichael a răspuns:

Incearca sa intrii in vorba cu el, sa-l faci sa se simta bine sau sa fii pur si simplu placuta! Visarea spre iubire este cea mai grava forma de durere! Stiu din experientawinking Mai bine relationezi decat sa pierzi pe urma! Bafta si nu uita sa nu regreti daca zice nuwinking viata merge inaintewinking

| Stassy a răspuns:

Waw complicata treaba! In primul rand, trebuie sal cunosti! Daca ati avut o relatie si v-ati inteles, inseamn k trebuie sa ai numarul lui sau macar id! daca nu le ai, pai intreabai pe prietenii lui sa vezi ce so intamplat, si daca no mai venit din toamna, poate so lasat de karate, sau are o treaba in familie.Cautal pe facebook, incearca sa o intrebi pe maicasa [ da' vezi ce zici ca dupa aia o sa se cam prinda] sau daca nu vrei nici asta, incearca sa-l uiti draga mea, sincer. Daca tea iubit si inca te iubeste se va intoarce cand nu te astepti mai putin. Dar daca ei bine sa zicem ca. nu e prea multumit de tine, inseamna k nu te mai place si NU TE MERITA.scz daca team jignit sau altceva, da' ai tota viata in fata ai atata timp, liceul facultatea, serviciul, mai stiu eu?!?! un baiat nu tine la nesfarsit, o sa te plictisesti...sau daca tii asa de mult la el nu inceta sa-l cauti, mai mult ce sa-ti zic?!? sper ca nu team jignit si k te-am ajutat intr-un fel...imi dai fundita?big grin

| tranquilaaa a răspuns:

Si inca ceva... ce-mi da mie o funda laughing esti chiar caraghios\a u am vrut doar sa ajut nu am nevoie de niste fundite online

| vasiliustefan98 a răspuns:

Pai eu iti zic sa il intrebi daca te iubeste

| emanuelle32 a răspuns:

Eu practic Taekwon-do, un fel de karate, si eu am un baiat de care imi place. eu zic sa ii spui ca il placi, si sa ii ceri nr de tel. Rau nu poate fi. Mie mi-a mers. incearca sa il impresionezi. Vb cu el, dar nu exagerat, sa se sature de tine. Glumeste cu el, si suna-l doar ca sa il intrebi daca vine la antrenament. Succes.