| SweetieBeibby a întrebat:

Heey,fetelor..am si eu o povestioara de istorisit!big grin.De curand cred ca imi place de un baiat care este mai mare decat mine cu un an, dar nu stiu daca si el ma place.Are prieteni comuni mie dar daca voi intreba ceva de el vor face mare tam-tam si vor spune ca il plac, cu toate ca este adevarat eu nu vreau sa stie toata lumea! Oricum as vrea sa stiu cum as putea sa ma fac placuta in fata lui, inteleg ca nu toata lumea place pe toata lumea dar un sfat va rog.Si general cum pot sa abordez un baiat ..nu trebuie sa fim iubiti.dar sa ma placa! Va rog nu vreau raspunsuri gen fi tu insati pentru ca stiu si eu asta..nu stiu vreau ceva mai nou! Va rog muult, Fundaa, pupici!:*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa primesti ceva semnale si de la el, ca daca incepi tu cu "trucurile" pentru a-i atrage atentia, vei parea ridicola si disperata.
Asigura-te ca se uita si el cat de putin dupa tine si ca nu e in totalitate indiferent. Apoi, poti umbla cat mai des in grupul lui, iar cand deveniti mai apropiati - poti sa il inviti chiar tu in oras, fara a mai avea nevoie de "suportul" grupului.

2 răspunsuri:
| george001 a răspuns:

Imbraca-te vulgar, e cea mai comoda solutie si te asiguri ca te vor place TOTI baietii, nu doar el! Atentie mare, sa te imbraci vulgar nu implica si sa te comporti vulgar, ba chiar e nerecomandat.