| TommoGirl a întrebat:

Pe 9 martie ( sambata aceasta ) este ziua prietenei mele si as vrea sa ii fac un cadou. Da nu stiu ce! As vrea ceva frumos da nu scump. P. S. Ea este directionera, iar cel mai mult il iubeste pe Niall si alta colega a mea ii ia un tricou cu 1D si doua cani cu Niall ( are pozele si i le face un om ). Astept idei dau funda +vot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca poti sa-i cumperi un album al celor de la 1D! thinking Sau un tricou/perna cu Niall!

4 răspunsuri:
| Allexinno1988 a răspuns:

Buna daca prietena ta ar avea 24 -25 de ani as putea sa iti dau un raspuns concret deorece la 25 de ani puteti iesi la un club undeva sa sa va simtiti bine dar la 12-17 ani dupa parerea mea un parfum Dolce & Gabbana / The One [asta am luat eu prietenei mele] nu este nici foarte scump http://www.shopmania.ro/......ml-2821542 bafta!

| TommoGirl explică (pentru Allexinno1988):

In imaginea aia arata ca e foarte scump happy

| Allexinno1988 a răspuns (pentru TommoGirl):

Depinde si de cati banii dispui happy dar miroase foarte frumos

| TommoGirl explică (pentru Allexinno1988):

Stiu. dar ea nu e genu. oricum o sa vad eu!