| dianamjv16 a întrebat:

Hei TPU! Am o intrebare. Ce pot face dacă sunt abuzată verbal de către tatăl meu? Îmi este frica sa vorbesc cu cineva despre asta, nu vreau nici pe tata sa îl bag in Belele dar simt ca nu mai sunt in siguranța in propria casa. Rog seriozitate.

34 răspunsuri:
| AmandinaDragan a răspuns (pentru dianamjv16):

Nu intelegi ca nu ti se cuvine nimic?

| dianamjv16 explică (pentru AmandinaDragan):

Nu înțelegi ca mi se cuvine pentru ca toate lucrurile care se afla in curte ȘI IN CASA NOASTRĂ sunt pe alocația mea și pe bursa mea? ȘI ÎNȚELEGE CA NU TE-AM ÎNTREBAT ASTA!

| dianamjv16 explică (pentru Fatamuntilor):

Multumescccc! Bine punctat! O zi frumoasaa!❤️

| AmandinaDragan a răspuns (pentru dianamjv16):

''ȘI IN CASA NOASTRĂ'' Pardon! ''ȘI IN CASA lor a parintilor'' Mergi in chirie si plateste din alocatie si bursa cazarea, mancarea, hainele