| Andrew22 a întrebat:

Hello Everybody. Pentru persoanele care cauta o fiinta ce le poate fi un bun prieten, un om de incredere, sa ma contacteze.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Caut pe cineva care sa-mi facă curat prin apartament. Eşti disponibil?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi că nu e bine să prestezi servicii pe internet.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Nu au prieteni reali si cauti prieteni virtuali, a? Ia iesi tu putin pe afara si fa-ti niste prieteni calumea si lasa internetul findca o sa mori insurat cu el.

| iuliaa9974 a răspuns (pentru BeHappyOriceArFi):

Si tu ce cauti pe la pc? rolling on the floor Ia iesi si tu pe afara laughing

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru iuliaa9974):

Ar trebuii sa rad?! Findca nu prea imi vine, si stai linistita ca ies pe afara destul, doar ca e cald si e mai bine in casa, daca vrei sa stii...

| iuliaa9974 a răspuns (pentru BeHappyOriceArFi):

Mda... cum zici rolling eyes

| Dolofănica a răspuns:

Ms. dar aleg viața solo.

| olivikkka a răspuns:

Interesanta propunere

| Kaat a răspuns:

Trimite.mi un mesaj cu niste chestii despre tiine, cand esti disponibil, cu niste datawinking.

| Andrew22 explică (pentru Kaat):

Din pacate nu iti pot trimite mesaj. Daca doresti sa vorbim, iti dau id-ul meu: andrewb22.