| anonim_4396 a întrebat:

Hello! faza care ii i-am trimis la tipul pe care il plac mi fost coleg din 1-4, nu l-am mai vazut de 8anil Vorbim de o luna mai mult. Acuma 3 -4 zile mesajul, "O lacrimă vărsată pentru persoana iubită inseamnă că-ți pasă, o vorba dulce inseamnă grijă, un sărut inseamnă iubire!" si era la final ca sa trm sms la 6 pers si cate sms-uri primesti asta simte pers iubita pentru tine rolling on the floor) si nr. 4 era "te place" laughinglaughinglaughing el mi-a trimis inapoi mesaj cu 4 simplu rolling on the floor) ce sa cred? Nu imi zice nimic! azi trebuia sa ma vad cu el si cu ink 2 3 prietene comune. nu a venit! k a avut cursuri! i-am trimis mesaj nu mi-a raspuns dupa aia mi-a zis una dintre colege sa il sun. mi-a raspuns a zis ca ii la curs. si cand l-am mai sunat, mi-a dat ocupat. Ce sa mai cred. I-am mai trimis acum seara un mesaj in care l-am cam pus la puncthee hee Mi-a trimis mesaj si mi-a zis ca nu are mesaje. ce sa cred?

4 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Şi eu le mai zic unor grase urâte că le iubesc să le mai ridic moralul, dar nu mă intâlnesc cu ele.

| MarkusRay a răspuns (pentru ZvT):

Cam rau la faza asta... dar inteleg ce vrei sa spui. Oricum dur mesaju.

| roxanarsene a răspuns:

Nu ar fi mai usor sa il inviti in oras? o sa inelegi mai bine

| PerfectAngel a răspuns:

Draguta da-mi un mesaj cu ce i-ai trimis "acum seara de l-ai pus la punct" sa pot sa te lamuresc mai bine!laughing
Eu zic sai dai un mesaj cu ceva gen " Daca nu raspunzi sa nu ma mai cauti niciodata!" Si daca te place iti va raspunde cat de repede va puteahappy! Daca nu o s-o faca inseamna ca nu insemni nimic pentru el si ti-a trimis mesajul ala " 4 " doar la misto, sau la caterinca!happy