| Andrabocicormihaelaandra a întrebat:

Am un clasa un coleg foarte enervant
Cand am fost in vacanta de vara am fost impreuna 2 zile dupa el s-a despartit de mine si de cand a inceput scoala nu m-a bagat in seama dar inainte mereu vorbeam la tel. pe mess aproape in fiecare zi si acum de cateva zile ma mai baga in seama dar e nesimtit face mereu glume pe seama mea, le-a spus celorlalti colegi sa nu mai vorveasca cu mine si incearca mereu sa atraga atentia. daca eu vorbesc cu un coleg el vrea sa auda sau il intreaba pe ceilalti colegi ce am zis eu lor Deci ma enerveaza la culme il ignor dar degeaba ce pot sa fac ca sa scap de el?

Răspuns Câştigător
| JustTheRandomGuy a răspuns:

E imatur si cel mai probabil se amuza pe seama ta, nu m-as amuza pe seama unei fete pentru ca am fost refuzat de multe ori si nu mai mi se pare amuzant insa face asta doar de divertisment dar iti spun din propie experienta ca e imatur si doar isi bate joc de tine.

1 răspuns: