| LittleAngellll a întrebat:

Hey happy
Imi place de ceva vreme de un baiat X straight face si... imi cam da semne ca ma place...Adica cand ma vede se uita in ochii mei si imi zambeste etc. intr. o zi treceam q colega mea pe lg el si se intoarce la mine se uita fix in ochii mei si face de 3 ori'muah muah muah' iar eu am inceput sa rad [m.am intimidat] si am plecat:-s
colega mea zice ca s.ar putea sa ma placa. dar eu nu prea am sperante... ca multi colegi ma fac sa ma simt prost deoarece zice ca sunt urata si ca sunt 'stramba' raised eyebrows si mai toti fac misto de mine oh go on dar eu nu am nici o vina ca asa m. a lasat dumezeu sigh
eu nu am pe nimeni aproape care sa-i zic... adica nu pot spune la oricine.
am prieteni dar nu le pasa de mine adica ma intreaba dc sunt suparata le zic si schimba subiectul... ma simt penibil... nu am pe nimeni aproape si vreau macar X sa ma placastraight face
nu stiu cum sa fac sa vb cu el...
ps: id de mess nu are happy
ajutati`ma cu sfaturi. dau funda sad

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Deci in primul rand afla ce-i place, ce stie sa faca, Hobyurile lui tot, apoi actionezi, uimeste-l intervine si cu prietenii comuni, sa afle ca-l placi, da-i un motiv ca apoi sa vezi cum te va invita undeva sa iesiti...nu se poate ca tu sa nu ai un prieten, felul tau de a fi va face acest lucru posibil! Multa bafta!

Răspuns utilizator avertizat