| adda4p a întrebat:

Hey happy Maine este ziua tatei, implineste 52 de ani si am mare nevoie de ajutor in alegerea unui cadou. El iubeste tare mult natura, pescuitul si urmareste numai documentare din astea despre animale (de la el am mostenit si eu dragostea fata de natura), urmareste si emisiuni de pe discovery si il pasioneaza constructiile si se pricepe sa deseneze ma gandeam la o carte interesanta ...chiar nu prea stiu ce cadou interesant as putea sa i fac. Mersi tuturor; funda

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu te apuca de cumparat unelte pentru pescuit, e pasiunea lui, el stie ce trebuie sa cumpere. Daca stai bine cu banii, cumpara pentru el o unealta Victorinox ( http://www.onestop.ro/......--pid10290 ). Mai mult ca sigur va aprecia un obiect de asta, poti sa il cumperi punand bani cu inca cineva...
Multi ani tatalui tau si spor!
PS: Cum a mai spus cineva, sa mergi cu el la pescuit si sa ai rabdare sa iti povesteasca si sa te invete d'ale pescuitului (mai ales ce sa-i spui mamei cand vii acasa fara peste-"am lasat pestele sa mai creasca:))" ar conta poate si mai mult pentru el.
Spor!

| carliontzi a răspuns:

O lanseta ceva mai sofisticatawinking

| xXxRaduxXx a răspuns:

O excursie in week-endul care vine la o balta la pescuit?

| Salamander96 a răspuns:

Daca as fi in locul tau i-as face cadou o undita si o carte despre pescuit (daca ai destui bani stransi pentru asa ceva).Dar absolut orice cadou place unui parinte daca e dat din inima.