| belabibi a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru. voi. De ceva timp imi place de un baiat. Fara sa imi dau seama cu el ma cmport mai diferit si mi se pare ca si el se comporta mai altfel cu mine, dar nu sunt sigura daca ma place. Ce as putea sa fac sa ii dau de intees ca il plac dar sa nu fie prea indiscret? Va rog raspuns. Dau funda raspunsului castigator! happy

Răspuns Câştigător
| Simonnaa a răspuns:

Sa ii acorzi mai multa atentie:de exemplu sa il atingi discret pe mana, sa ii zambesti frumos..chestii de genul asta!happy

2 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Scrie-i o scrisoare parfumata si sa i-o trimiti acasa.Sa speram ca o sa mai lasi deoparte timiditatea.

| PhooThay a răspuns:

Zi in fata! baietilor le plac fetele care stiu ce vor de la "viata"