| anonim_4396 a întrebat:

Azi mi s-a intamplat ceva...wow! Mi-am dat seama, de fapt mi-a demonstrat el ca Wizard chiar e wizard.Adicaaa a facut putina magie.
Deci mi-a propus el sa-mi faca niste chestii cu cartile de joc, stiti voi.Eu eram convinsa ca n-o sa reuseasca, dar a reusit de vreo 4 ori si eu tot radeam ca proasta si ii spuneam incontinuu: "Cum ai facuut?"
Dar cea mai tare faza a fost cand, ca de fiecare data eu alesesem o carte..pana aici nimic dubios (decat faptul ca mie deja mi se ridicase parul de pe maini) si apoi..imi zice ca o sa le arunce pe jos si cartea o sa fie undeva marginalizata, dar..aia o sa fie cartea ("yeah,right").
Deci le-a aruncat si le-a aruncat bine, ca era o dezordine acolo...si deci ii zic "nu-i niciuna cartea mea"...sta el si se uita zambind la mine si imi zice "dar aia care e intoarsa? o fi aia.", ok..deja mi se aprinsese beculetul, dar nu..nu avea cum sa fie.Dar supriza! O intoarce si..aia era! Deja o luasem razna,eu nu credeam in chestii d-astea, dar el o facea intr-un mare fel.
Ok..si ultima chestie si cea mai tare e cam asa: stam la masa, vorbim..il mai rog eu inca o data sa-mi arate un truc (deja eram ca un copil de 5 ani care vede un avion de aproape) si incepe cica un truc obisnuit...aleg eu cartea, si nu mai stiu din ce motiv..lasam cartile pe masa si ne punem pe pat (nu, nu din motivul ala). Apoi ii zic eu ca vreau sa facem cafea.Totul fain pana aici..in timp ce el punea apa la fiert imi spune sa vad cata cafea mai e,deci...mi-a sarit inima! In punga era chiar cartea mea, iar din reflex am aruncat cartea..cu tot cu punga.Deja mi se parea foarte dubioasa treaba,iar el imi zambea ca un ingeras.Dupa ce ii zic "ok,ma sperii.zi-mi cum faci asta!" se indura de mine si imi explica toate chestiile (bine,mie mi-a intrat pe o ureche si mi-a iesit pe cealalta). Stiam ca erau trucuri "ieftine", dar a facut-o atat de bine incat mai aveam putin si.o luam raznalaughing.
Ok..deci asta mi-a facut mie Wizard azi si mi-a facut-o bine de tot...Maine il rog sa ma invete si pe mine.
Deci.ce ziceti? (asta ca sa pun si o intrebare, nah)

Răspuns Câştigător
| Alesia87 a răspuns:

Super! Si mie mi-ar fi placut ca cineva sa faca astfel de trucuri si sa ma "sperie" putin. Daca ti-ar deveni iubit, nu ai avea cum sa te plistisesti/saturi de el, mereu va veni cu ceva nou sa te surprinda big grin In plus ai avea lucruri minunate de invatat de la el (deodata ce el stie astfel de trucuri, banuiesc ca stie mult prea multe si despre orice domeniu din viata de zi cu zi).Pe acest subiect ati putea vorbi si poti invata foarte multe. happy Simta-te norocoasa! Eu, una asa m-as simti. big grin

| anonim_4396 explică (pentru Alesia87):

Hehe,good news for me: e deja iubitul meuhappy...de ceva luni bune.Foarte dragut raspunsul tau, mersi pentru timpul acordat.

| Alesia87 a răspuns (pentru anonim_4396):

hee hee Felicitari.Ma bucur ca ti-a placut raspunsul meu. Sa va iubiti mult laughing

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

N-aveți și un blog?

| SentimentalConsil a răspuns:

Cucu si pupaza! asta ca sa raspund si eu, nahwinking

| MauiNight a răspuns:

Trebuia sa se duca la Romanii au Talent.

| xproxgamer a răspuns:

Http://signup.leagueoflegends.com/? ref=4e83767f3bc89576634919
Incearcal pe asta eu il ador la nebunie!