| MedeeaAndree a întrebat:

se apropie ziua mamei mele si nu stiu ke cadou sa. i iau idei plzz cath mai repede (fundita) aa da sh sa nu fie kva scumpbig grinthnx:*

13 răspunsuri:
| RaVuL a răspuns:

O pereche de cercei mov sau turcuaz sau ce culoare ii place.
Funda?

| xButterflyxX a răspuns:

Eu zic sa pui o poza cu voi doua in rama, si sa-i scrii un biletel in care sa-i urezi la multi ani si ce mai vrei tu sa-i zici. Cred ca ar aprecia mult gestul.happy

| Butterfly9 a răspuns:

Cumparai o ciocolata milka e foarte buna, cumparai si un parfum mai ieftin daca nu vrei ceva scump sau fai o felicitare, gestul va conta foarte mult.

| DanielaMe a răspuns:

Un buchet de trandafiri, un pupic, o nota buna si poate un inel/colier

| elleme a răspuns:

Pai : o bijuterie, un tablou, o carte, o poza in rama cu toata familia ta, un buchet de flori, o vaza drguta. Funda?

| ASimpleUser a răspuns:

Cred ca ea s-ar bucura doar daca i-ai spune „te iubesc" dar daca nu vrei sai faci cadoul asta ii poti cumpara un lantisor sau niste cercei

fundita please!

| Maya_8957 a răspuns:

Buna:*!
Ii poti cumpara o rama cu o fotografie a familiei, ori o cutiuta muzicala, ori o bratara (daca poarta asa ceva). Important e sa gasesti ceva simbolic si dragut, nu trebuie neaparat scump si de firma. Bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa-i cumperi un tricou simplu si sa-l personalizezi la un centru undeva cu poza ta sau daca ai avea o poza cu amandoua(si cu tine si cu ea) cred ca s-ar bucura mult,va fi un gest imbucuratir, pentru ca nu-si va dorii ceva scump ci ceva simplu, simbolichappy:X sper ca ti-am fost de folos

| rossi46 a răspuns:

Un nepotzel :d!

| IasmyAndra a răspuns:

Buna~! eu zic sa ii iei o vaza sau ceva care ai auzit-o ca ii trebuie si nu f scump! parerea mea[fundita] pls?

| RenataAlesya a răspuns:

Asta nu e chiar atat de greu...Ii poti cumpara multe lucruri ieftine mamei tale:
1) O pereche de cercei.
2)Un colier dragut.
3)O bluza asa mai pe gustul tau insa sa fi sigura ca este buna de ea si ca o va purta.
4)O geanta.
5)Poti sa o multumesti luand si o nota mare la o materie la care nu prea te pricepi.
6)O poza cu tine si ea.
7)Ii poti darui un buchet de flori cu o felicitare spunandu-i ca e cea mai buna mama sau ca o iubesti.
8) Ii poti pregati micul dejun de dimineata la pat.

Sunt foarte multe lucruri. O poti face fericita pe mama ta oricum. Ea va aprecia orice gest, te asigur!

| watermelon a răspuns:

Niste flori frumoase nu dau gres niciodatawinking

| jasmina_4915 a răspuns:

O programare la un masaj de relaxare si la cosmetica.