| Anonim0123 a întrebat:

voi care credeti ca este cea mai suferinda persoana femeia sau barbatul?

Răspuns Câştigător
| greta02 a răspuns:

Clar femeia! si psihic si mai ales fizic!

12 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Depinde de individ în parte.

| eugenl a răspuns:

Depinde de sufletul fiecaruia. Pot suferi si barbatii, pentru ca mai exista si barbati sufletisti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vedere cred ca femeia. deoarece Barbatul o face pe Femeie sa sufere.

| IMC90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta-i filozofica rolling on the floor bine, lasand la o parte faptul ca e o tampenie...
Uite, eu de exemplu nu fac femeile sa sufere, pen'ca nu le bag in seama. Sau, daca le bag nu le dau nici o speranta cum ca ar putea avea in viata asta vreo relatie cu mine. Deci, nu au de ce sa se consume. Si crede-ma, nu-s singurul care nu saliveaza dupa prima pereche de buci pe care o intalneste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

Deci eu nu am vb de tine in primul rand nici nu stiu cine esti. eu am vorbit in general. asta e problema ta

| IMC90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai d-aia ai zis o tampenie. Daca nu generalizai, pareai mai desteapta. Asa, i-ai bagat pe toti in aceeasi oala, ceea ce nu este corect si denota lipsa de logica.

=> faptul ca ai generalizat este o problema, si este a ta, nu a mea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

Nu te baga unde nut-i fierbe oala ***** deci tu daca vorbesti asa cu mine inseamna ca n-ai minte. fiecare are dreptul sa-si spuna parerea. asta nu te priveste pe tine. pa si pu

| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

Si-am terminat cu tine nu mai vreau comentari de****

| IMC90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa te maturizezi si sa inveti ca, in viata nu primesti numai pupaturi in cr de la mamica sau de la baietii care vor sa te calareasca. Daca iesi in lume si debitezi tampenii vei fi sanctionata. Aici, pe TPU, doar cu vorba. In rest, e posibil sa primesti si alte sanctiuni
Doi la mana, nu suntem de aceeasi varsta. Sterge-te la nas inainte sa vorbesti cu mine!

| IMC90 a răspuns (pentru anonim_4396):

ROFL, ti-ai schimbat anul nasterii din 2000 in 92 rolling on the floor Se pare ca ai inteles gresit indemnul meu de a te maturiza, nu merge asa rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

Sunt mai matura ca tine. si nu de asta mi l-am schimbat. nu mai imi trimite mesaje de acest gen

| IMC90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai matura nu, asta-i clar

mai mătura poate. daca ai pretentia sa fii respectata, nu incerca niciodata sa pari altceva decat esti, pen'ca risti sa cazi in penibil (adica obtii exact opusul a ceea ce-ti doresti). D-aia majoritatea adolescentilor sunt penibili, fiindca vor sa para oameni mari (si nu sunt). Ori tu, nici adolescenta nu esti inca, deci iti dai seama ce imagine isi poate face cineva despre tine.