| LolaMona a întrebat:

I.am zis lui x care ma place, ca imi pare rau ca s-a suparat pe mine dintr.un motiv, si nu vrea sa imi raspunda la mesaj, dar decee?

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Poate vei afla dacă vei vorbi fata în fata cu el. O bună comunicare rezolva orice problema. Ideea e sa vorbești cu blândețe și respect profund.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cumva asta este baiatul care tu crezi ca te place, dar el de fapt nu te place?
Da-i baiatului pace, ca nu-i de ajuns sa-l placi tu si sa te bagi in sufletul omului.

| Yasmin875 a răspuns:

Stai liniștită. O sa-ti răspundă.Dar de ce l-ai supărat?

| ChiarEu2 a răspuns:

De unde să știm ce gândește un om? Tu gândești când pui o întrebare?