| Losnams a întrebat:

Imi place de o fata si am 15 ani. Oare merita sa incerc, poate iese ceva? Sau e prea devreme la 15 ani sa am o relatie cu o fata. Voi ce părere aveți?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate au un început, dar nu face din asta o prioritate de la 15 ani.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Pt inceput nu strica un pupic si o atingere restul mai incolo

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu e prea devreme, e bine sa incerci cat mai repede.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate iese ce? O piulita?
Daca tu ai 15 ani, ma gandesc ca ea e mai mica, sau pe acolo. Sa nu fie cumva prea mica pentru ca numai de relatia nu are ea pofta.
Si este ok, poti sa incerci sa vorbiti, sa te experimentezi in aceasta arta pentru a deveni mai matur dupa.
Si ce legatura are parerea noastra? Daca iti zicem ca nu e ok, renunti? Nu. trebuie sa ai propria convingere si sa faci ceea ce iti zice mintea ca e bine (:

| ywar a răspuns:

Sa fiu in locul tau de nu i-as fi dat la coada de nu s-ar fi vazut. Da frate la coada la fata asta, nu te lasa. Ca la mondiale.

| Yurisa a răspuns:

Poti sa incerci, relatiile dr la varsta asta nu sunt ine stie ce, dureaza putin. Nu ai nimic de pierdut. Go for it

| laSoledad a răspuns:

"Oare merita sa incerc, poate iese ceva?" - Depinde ce vrei sa iasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, și mie îmi place de una de 15. Daca va înțelegeți și nu profiți de ea e ok.Si e absolut normal sa ti placa de ea, asta dacă n-ai cumva 30 de ani, atunci e o problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e prea devreme sa ai relație cu o fata, atunci poate vrei sa ai relație cu băieți. Iar la 15 ani nu se numește relație. Doar joacă, frecție la picior de lemn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ieși ceva de durata dacă nu folosești prezervative rolling on the floor

| Daniel323 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti.Pe la 70 ai timp mai mult.

| Anonima0645 a răspuns:

Oricum va fi o relație scurta asa ca încearcă

| Juvenile a răspuns:

You are lucky