| Linda a întrebat:

Intrebare pentru baieti (care sunt deja cu scolile finalizate): Ce neajunsuri sesizati la ideea de a vă căsători?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e chestiune de neajuns, problema e ca sunt multe (stii tu...) si pe langa faptul asta serviciul nu imi permite sa stau cu ea mult timp.

| DNSK a răspuns:

Neajunsurile sunt si vor fi.dar daca tot vrei casatorie.se face casatorie. Asta am vazut cu ochii mei! u la altceva trebuie sa te gandesti.casatoria e cea mai mare responsabilitate care ti-o iei in viata asta! esti sigura k asta vrei? o viata langa acelasi om.nu-i usor! daca il iubesti.lasa neajunsurile.k nici roma nu s-a construit intr-o zi. nu te mai gand k nu este k daca.fa-o daca-i iubire si simti k el ii acela! bafta mare si fa ce simti