| Dimitrov_Liviu_1999 a întrebat:

Lamuriți-ma si pe mine ce sa fac. Tata a gasit o curva\panaramă, a vazut ca are bani. Maicamea e plecată si tot asa s-a desparțit de maicamea, dar e isteric înjura nebun. Ce sa fac? Nu imi e frica, Dar ceva sugestii.

3 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Doar pentru ca tu nu o suporti pe respectiva nu inseamna ca e c****. Lasa-l pe tata-l tau sa isi vada de viata in continuare, daca s-a despartit de mama ta nu mai sunt sanse de impacare pentru ca nu se inteleg. E isteric si injura pentru ca nu esti de acord cu relatia lui, banuiesc.

| Dimitrov_Liviu_1999 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Da, cam asta e, cum ai precizat și tu.

| fyndtnydt7u a răspuns:

Trebuie să dezvolți