| Nikcoletta a întrebat:

M-am despărțit de prietenul meu pentru ca m-a înșelat cu verișoara mea.
Ulterior ea a rămas însărcinată cu el.
Când am aflat am început să îi urăsc, i-am blestemat să ajungă rău și să aiba doar necazuri.
Astazi am aflat că a pierdut sarcina (era de 5 luni).
Acum mă întreb dacă are legătură cu blestemele mele? Sau așa a vrut Dumnezeu să fie?

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate are treaba

| ania a răspuns:

Posibil să aibă legătură, bletemele întemeiates se prind. Roagă-te lui Dumnezeu să te ierte, poate te-a blestemat și ea mai ales dacă știe de blestemul tău.

| Ofiintă a răspuns:

Nu pot decât să îți contest mentalitatea de turmă.
Și ce dacă te-a înșelat?
Ai aflat din timp faptul că nu este persoana potrivită pentru tine. În locul tău eram recunoscătoare.
Cum era dacă chiar tu ai fi fost însărcinată și el te înșela în acest timp?
Nu este cazul să dorești răul nimănui, nu vei ajunge departe cu acest obicei.

| DeyCj a răspuns:

Eu nu cred că are treabă cu aşa zisul blestem al tău.Probabil că a pierdut sarcina din cauza stresului, sau a altor factori.

| RAY a răspuns:

Povesti,asa sa întâmplat, cate iti mai pierd sarcina toate e din blestemul tau? Erai trista si suparata te ai enervat atat

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

100% nu are legatura cu blestemele tale. Daca un om ar fi putut sa faca asta doar prin niste ganduri... noi nu mai existam acum.

Numai bine!

| Catrice a răspuns:

Daca ma angajai pe mine, făceam vrăji sa se despartăhee hee

| Nemessys a răspuns (pentru Catrice):

Cat costa un blestem? SI pe ce durata?

| Catrice a răspuns (pentru Nemessys):

Depinde de tipul lui.
Durează până când altcineva îl face sa dispară.

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns (pentru Catrice):

Te angajez eu pentru un cuplulaughing))

| Catrice a răspuns (pentru 95AnastasyaNastyaSya0997):

Super,2000€ face

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns (pentru Catrice):

Cred ca ma descurc si singurălaughing)

| Catrice a răspuns (pentru 95AnastasyaNastyaSya0997):

Tu pierzi, nimic nu se compara cu serviciile mele.

| LoveSleep a răspuns:

Daca te gandesti ca nu exista Dumnezeu, mai ramane doar prima varianta.
Ai grija ce faci, Yagami.

| Sofer a răspuns:

Asa a fost sa se întâmple.

| siriusblack98 a răspuns:

Who knows? Din curiozitate, macar te-ai ''racorit'' dupa ce ai aflat ca a pierdut sarcina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai pune câteva lumânări la vii și morți, mai bagale o vrajă "

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

Stiu si eu doua sa le blestemi?
da blestemele sunt divedite științific
tu ai transmis energiaa ta și totul se plătește!
anumite persiane reusesc sa blesteme altele nu depinde de inzestrarea ta

| eddyEdddy a răspuns:

Si acum te simti bine? Dc nu l ai otravit pur si simplu... daca il iubeai trebuia sa fii ferita pentru el...

| Vasea16 a răspuns:

N.ai de unde sti... e posibil sa.si fi facut efectul daca l-ai iubit cu adevarat, daca crezi in blesteme e din cauza ta, daca nu crezi in blesteme inseamna ca asa a vrut Dumnezeu.
Te.ai gandit ca exista posibilitatea sa fi pierdut sarcina anumea?,