| Harius a întrebat:

Mai exista o femeie crestina cu adevarat?
Am vazut si experimentat ca Dalile sunt destule...
Dar ceva pur.

Răspuns Câştigător
| lvi7 a răspuns:

Da mai exista.Depinde unde o cauti. Daca relatia ta cu Dumnezeu e una stransa vei putea vedea si simti si aceste femei crestine care nu atrag atentia asupra lor.

6 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Vrei una care sa-si faca cruce inainte de oral?

| Holiday a răspuns:

De ce crezi ca e coada asa mare la moastele Parschievei? E cam ultima "adevarata".

| darrio2007 a răspuns:

Exista. Alea care merg in patru labe la moaște. Vrei sa iti fac legatura cu vreuna?

| Bizon95 a răspuns:

TOATE femeile trecute de o anumita varsta cand nu se mai uita nimeni la ele!

| Harius explică:

Eu am intrebat serios se considera o fata credincioasa si loiala barbatului ei se mai gasesc fete cinstite in sec xxi

| MAIA18 a răspuns:

Da există! Conteaza mult sa ai credința în suflet in dumnezeu!