| redutzu a întrebat:

Mi se zbate ochiul stâng de mai bine de 2 săptămâni, nu non stop dar se zbate de multe ori pe parcursul zilei, și nu cred in superstiții dar și astăzi mi s-a zbatut ochiul și am picat la examenul de școală de șoferi, in superstiții se spune că aduce veste proasta.
voi ce spuneți?

Răspuns Câştigător
| Smmo a răspuns:

Cred ca ai o lipsa de minerale. E vara, transpiram, in plus ai invatat si te-ai stresat. Ia niste vitamine+minerale vreo 10 zile.

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Salut! Ia un magneziu bun de la farmacie și s-ar putea sa îți treacă, dacă e de la lipsa de magneziu sau stres.Nu e vorba de nicio superstiție, e chestie de medicina dar nu e nimic grav.De obicei indica o lipsa de magneziu, de calciu etc
Sau poti sa iei niste multivitamine bune dar e bine mai intai sa vezi cu magneziul.

| Violleta2022 a răspuns:

Du-te la oftalmolog sa nu ai presiune in ochi, sau atac de glaucom.

In ce priveste examenul auto, stai linistit ca nu l-ai picat din cauza ochiului, ci pentru ca nu ai executat corect manevrele cerute de politist, sau nu te-ai asigurat ori cedat prioritatea in trafic.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Spui că nu crezi și totuși. Asta spui tu aici despre tine.

| dullcat a răspuns:

Spun ca e timpul sa mergi la oftalmolog.

| StoicAnalysis a răspuns:

De la stres.

| AliGab a răspuns:

Ca ai lipsa de magneziu si ca ti-ar trebui niste suplimente. Le poti achizitiona fara retets din farmacie: Magne B6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred același lucru, sunt o fire superstițioasă. Mie ochiul stâng nu mi se zbate, mai mult pleoapa stânga de sus.

| Sistemulxxl a răspuns:

E de rau. Mergi la o vrajitoarehttps://vrajitoareafiloftea.com/? gclid=CjwKCAjwxaanBhBQEiwA84TVXJEtLwMCJnJEds_Hm6DwQlrs4u5rZvacNqwFHCLQeHOW1U5pwQZyMBoCdPUQAvD_BwE

| vlllaaddd a răspuns:

Asa e, asa mi se intampla si mie mi se zbate si ochiul stang si cel drept, cand mi se zbate cel stang e mai rau decat cand se zbate cel drept

Răspuns utilizator avertizat