| MonsteR_4456 a întrebat:

Nu inteleg un lucru... m-am despartit de fosta mea prietena... dar ea se baga in seama cu mine, dar eu vreau sa fac tot posibilul sa o evit, ca sa o iut dar mereu dau de ea. Ce ar insemna asta? A facut misto de mine (in relatie) si ea tot ma baga in seama ( ceea ce eu nu vroiam ).

1 intrebari :

1. Ea de ce ma mai baga in seama, dupa ce a facut misto de mine?

3 răspunsuri:
| licutzaa a răspuns:

Tu o cunosti mai bine poate i pare rau de felul in care a procedat sau are in plan sa se joace cu tine asa cum a si inceput fii atent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fereste-te de ea, daca si-a batut joc de tine chiar nu merita sa o mai bagi in seama...De ce se baga in seama? Ca si-a gasit cu cine sa se"joace". Parerea mea...

| radu1990 a răspuns:

Prietene, ar trebui sa ne luam de mana.aceeasi chestie am patit o si eu.probabil vrea sa te oftice si sa si bata joc de tine in continuare.cauta ti alta fata care sa te merite cu adevarat.si oricum, roata se va intoarce mai devreme sau mai tazriu!

o zi buna!